Jobman

Witamy Państwa na stronie portalu hands2work.pl tworzonego przez młodych ludzi, którzy chcą pokazać, że z pracą nie jest w Polsce tak źle, jak przedstawiają to media. Nie zmienia to jednak faktu, że Polakom od dłuższego czasu trudno jest znaleźć źródło utrzymania i coraz głośniej mówi się o tym, że wykształcenie zupełnie nie zapewnia późniejszych sukcesów na polu zawodowym.

Czy tak jest w rzeczywistości? Postaramy się udzielić odpowiedzi i na to pytanie. Nasza witryna traktuje ogólnie o pracy i chcemy stworzyć swego rodzaju mini portal społecznościowy, który pomoże głównie młodym ludziom, ale nie tylko, w szukaniu wymarzonego miejsca do rozwoju zawodowego. Liczymy więc bardzo na Wasz wkład w powstawanie tej strony, na razie głównie pod kątem szerokiego komentowania tekstów tutaj zawartych.

My zamieszczać będziemy informacje ze świata rynku pracy, nasze przemyślenia, czy teksty, które będą pomocne podczas pisania CV, listu motywacyjnego, czy rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do częstych odwiedzin i, jak wspomnieliśmy, aktywności komentarzowej.

Podobne wpisy